DSG Şanzıman

yada

Sanziman-tamiri-slider3

Hizmetler...

Şanzıman Tamiri

Şanzıman Bakım ve Onarım

Şanzıman Parça Değişimi

Sarsıntı ve Geçiş Düzeltme

Optimize ve Kalibrasyon

Dişli Onarım ve Değiştirme

Yag ve Filtre Değişimi

Arıza Tespiti

DSG / CVT / S-TRONIC

MultiTRONIC

Tuning

Sanziman-tamiri-slider2

Hakkımızda...

Auto House olarak 1996 yılında kurulduğumuz günden beri geçen 20 yıllık süreçte, sürekli yeni teknolojileri araştırarak, yurt içi ve yurt dışında aldığımız eğitimlerle mekanik şanzıman tamiri ile Beyin ve Şanzıman kontrol yazılımlarında kendimizi geliştirdik. Alanlarında uzman kadromuz, profesyonel araç ve ekipmanlarla tüm süreçleri kontrol altında tutarak en kısa zamanda ve en avantajlı fiyatlarla siz değerli müşterilerimizin yanındayız.

Prensip olarak uyguladığımız ciddiyet ve kalite kontrol yaptığımız işlerde uzmanlık ve deneyim ile birleşerek %100 başarıya dönüşüyor. Auto House olarak 7 gün 24 saat müşterilerimizin yanındayız. Önem verdiğimiz diğer bir etken ise takip ve süreklilik ile deneyim ve düşüncelerinize göre yeni çözümler üretmek… yani biz sürekli yanınızdayız!

sanziman-fotograflari

Biz, bu bütün karmaşık yapıyı yaklaşık 450 ayrı parça ayırarak 3 saat içerisinde yeniden toplayabiliyoruz, evet biraz zor ve karmaşık görünüyor fakat biz bu işte çok iyiyiz !

hakkimizda-hedef

Hedef...

Evet bir hedefi olmalı insanın yada bir işletmenin ! Biz o hedefi yıllar önce koyduk işletmemizin kapısına ve şöyle dedik Ne olursa olsun Dürüst ol ve Başar !

hakkimizda-misyon

Misyonumuz...

Müşterilerimize ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda etkili ve kesin çözümler üreterek, Tüm işlerimizde “0” Sıfır Hata ve %100 Başarı ile Hızlı ve Ekonomik Çözümler Sunmak.

hakkimizda-vizyon

Vizyonumuz...

Dünya devi olsalar bile onlar da hata yapar! Tüm Müşterilerimizin Araçlarınızdaki O sorunları çözerek, kaldığı yerden yola devam etmesini sağlamak.